Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 10. 2011.   #13
SSpin
profesionalac
Qualified
 
Avatar SSpin
 
Datum učlanjenja: 30.03.2008
Poruke: 152
Hvala: 139
15 "Hvala" u 11 poruka
SSpin is on a distinguished road
Default

@Stecko

Što bi rekli, sve se slažem
Baš zato sam i rekao da dobro radite (fer, ok itd).

Pojava najniže cene i ubijanja tržišta je opet kažem posledica paranoje pojedinih ljudi koji misle da će tako ostvariti profit. Možda idu na količinu, bem li ga, njihova stvar. I ja se slažem da to nije dobro.

Sasvim nešto drugo je ako neko sebi obezbedi mogućnost (količinu) pa ima neki "legitimni" i poslovni osnov da ponudi najnižu cenu. To je drugo. Drago mi je da još neko uočava tu paranoju oko ubijanja cena


Citat:
Kada je roba na lageru, i ukoliko kupac ispostuje NAJOSNOVNIJE pravilo kada placa robu (na najprostiji i najcesci nacin - uplatnicom u banci) i uplati po recimo nasem uputstvu u Intesi, a mi imamo Intesa elektronski placanje, i ISTOG trenutka vidimo kada je uplata ukucana gde god da je uplaceno u Srbiji - roba stize do kupca kurirskom sluzbom u 90% slucajeva za <12 sati.
Da, da, slažem se, znam to. Mislio sam da to spada u ono "do 24h"

Ima još primera koji vrlo dobro šljakaju u Srbiji. Neki su u više, neki u manje povoljnijim situacijama, ali ne bitno je to što ti kažeš da se neki osnovni standardi poštuju.

Primećujem da se sve više ulaže u razvoj i marketing pa se nadam da će tržište vremenom odraditi svoje.
__________________
.:: biZbuZZ - IT Seminar ::.

Poslednja izmena od SSpin : 18. 10. 2011. u 20:35.
SSpin je offline   Odgovorite uz citat