Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 08. 2011.   #1
f14Tr0n
NosceTeIpsum
Qualified
 
Avatar f14Tr0n
 
Datum učlanjenja: 13.06.2006
Poruke: 153
Hvala: 123
43 "Hvala" u 26 poruka
f14Tr0n is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za f14Tr0n Pošaljite poruku preko MSN za f14Tr0n Pošaljite poruku preko Yahoo za f14Tr0n Pošaljite poruku preko Skype™ za f14Tr0n
Cool Brzina Up-linka ...

Veciti problem nasih provajdera - brzina upload linka... Mozete li da mi date neki predlog kako i na koji nacin dobiti brzinu uploada vecu od 1024 kbps ako ste ograniceni samo sa tim da mozete biti SAMO ADSL korisnik (jer ne postoji fizicka mogucnost da uvedete recimo kablovsku SBB) ? Takodje na mestu lokacije gde postoji samo telefonska linija i nema neke opticke vidljivosti a ni samih WiFi provajdera koji bi mozda mogli da ponude neku od usluga...

Ovo je potrebno zbog live streaming-a ... Postoji jedna kamera, koja bi prenosila predavanja i zajedno sa svojim software-om ljudi mi mogli da gledaju program preko svog korisnickom imena i lozinke... E sada, mozda i neke alternativne metode koriscenja live video + audio streaminga su dobro dosle...

Ne planira se da ce u jednom momentu biti vise od 10tak (15) slusalaca online...

Telekom koliko sam video nudi uslugu sa max 1024kbps dok EUNET sto sam pogledao nudi 512 kbps ... Na SBB-u recimo postoji opcija da se doplati za vecu brzinu upload-a ...

Hvala unapred...
f14Tr0n je offline   Odgovorite uz citat