Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 08. 2009.   #154
borstale
A joint a day
Master
 
Avatar borstale
 
Datum učlanjenja: 16.08.2005
Lokacija: Bor
Poruke: 728
Hvala: 170
47 "Hvala" u 30 poruka
borstale će postati "faca" uskoroborstale će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za borstale
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
@borstale: pa to ti i govorim. Uradili ste čitav posao, i sada ste to prepustili drugima (i to ne baš "bilo kome" nego "onima drugima") a ti krećeš ponovo od ničega. U stvari, ne znam koji si ti dodatni kvalitet dobio time što otvaraš novi sajt a imaš već razrađen sajt.
Kako "od ničega"? Svi posetioci "Opštine" znaju da e-stav kreće 1. septembra i da se selimo tamo. Možda jedno 3% ljudi ne zna jer je e-stav najavljen pre mesec dana i pisalo se o tome nekoliko puta na "Opštini", a ovih dana i na svim ostalim borskim blogovima.
Znači, ne počinje se od nule, već sa stalnim posetiocima koje imamo. A domen mora da promeni ime jer nema teorije da Zaječarac dođe da čita o Zaječaru na sajtu koji se zove opstinabor. I obrnuto, naravno. Da smo zadržali staro ime nikada ne bi mogli da te ljude dovučemo na sajt.
Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
BTW, ne razumem u kom kontekstu porediš to sa Beogradom. Tu si me baš našao sa tim izgovorom. Jel' to opet Beograd kriv za sve? Kada počne ta priča "vi u Beogradu imate a mi ovde nemamo...",
Eeeejjj, lakše malo
Nemaš pojma koliko si pogrešio adresu za ovu kritiku. Pa ja bre to isto pišem godinama kvazi lokalpatriotama po Boru.
Mislim da si sa nekim predubeđenjem pročitao moj post. Nema u njemu ni jeda ni besa ni bilo čega sličnog. Prosto, pokušaj analize medijske slike u Beogradu i Boru (dobro, nije baš analiza, recimo - osvrt).
Ja samo konstatujem da je drugačije i da mi kada pokrećemo neki medij u Boru moramo da razmišljamo drugačije nego da to radimo u Beogradu. Manja nam je konkurencija ali je manja i ciljna grupa, pa nam 1000 posetilaca znači više nego što bi nam značilo u Beogradu.
Nemam namere da ti napadam Beograd, ne uzbuđuj se. Nisam od te fele
__________________
RainDog
borstale je offline   Odgovorite uz citat