Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 10. 2009.   #11
deda
deda
Certified
 
Avatar deda
 
Datum učlanjenja: 06.05.2008
Lokacija: Bor
Poruke: 94
Hvala: 3
18 "Hvala" u 15 poruka
deda is on a distinguished road
Default

lelele, mozda neko pomisli da se cigancim, ali ja skupljam sve sto drugi bace.
Mislim, meni ne treba, ali radim u skoli i nemam drugih izvorra osim donacije ili sponzorstava, ili pak da pokupim za nekoga djubre za mene super funkcionalnu stvar.
Trenutno kod mene rade nekoliko dvojki, pet trojki, tri cetri cetvorke .. Pre neki dan sam uzeo dva ekrana 17 iz jedne firme i super su mi dobrodosli.
Uzimam i kucista i svasta, pa onda sklapamo u skoli i koristimo dok ne crku skroz na skorz.
Pa ja u kancelariji imam neku dvojku koja jedva radi ali zavrsava mi posao.
Zato dragi moji, uvek sam otvoren za preuzemianjem i starih i novih.
Mozda se nekome ne isplati da postom posalje umesto da ostavi pored kontejnera, ali verujte, nama je to EKSTRA poklon.

Ako se neko odluci za ovakvu varijantu, sve sto date ide Osnovnoj skoli Djura Jaksic iz Krivelja i sve ce to deca koristiti u kompijuter ucinoici ili u njihovim ucionicama gde uce. Toliko mogu da garantujem, kao i redovno spominjanje u medijima, kako lokalnim, tako i u drugim, po zelji donatora ( ima dosta njih koji ne zele da se reklamiraju... ).
Moj kontakt je dedabor@gmail.com a mogu i telefon da ostavim. Svaki dogovor je moguc osim da nekome platimo jer nemamo ni banku zutu ni belu ni nikakvu. Beda, majke mi !
__________________
http://www.dedabor.com/
deda je offline   Odgovorite uz citat
4 članova zahvaljuje deda za poruku: