Tema: B92 (ponovo)
Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 02. 2010.   #1
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default B92 (ponovo)

Ukratko: B92 sajt je postao papazjanija, bosanski lonac, mišmaš ... od svega po malo - od svačega ništa.

Obrazloženje: Mislim da cela ta priča nije krenula u dobrom pravcu, toliko raspipanje fokusa na milion oblasti i poslovna politika "kud' svi tud' i mali mujo" ( u smislu: koji god se sajt pokrene na srpskom net-u odmah B92 reaguje pa uvode i oni tu "sekciju" ). Pitanje je da li oni uopšte imaju neki plan, business model, šta god? Ili je plan jednostavno "daj šta daš, da uštinemo gde god možemo koliko god možemo"?

Zašto je B92 bitan? Meni lično je bitan pošto sam shvatio sam da sve ređe posećujem sajt na kojem sam redovno provodio bar 30 minuta dnevno, gledam šta se u stvari dešava, taj šareniš, gomile informacija, loš interface, sve je jako loše. Svima treba da bude bitan jer je to (valjda) i dalje najposećeniji srpski sajt u Srbiji, nešto mi se ne sviđa ta slika koju B92 sve više šalje ...
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 18. 02. 2010. u 16:46.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat