Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 11. 2008.   #36
Vladimir Rodic
Webeloper
Professional
 
Avatar Vladimir Rodic
 
Datum učlanjenja: 19.10.2006
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 348
Hvala: 136
33 "Hvala" u 24 poruka
Vladimir Rodic is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Vladimir Rodic
Default

Citat:
Originalno napisao GaVrA Pogledajte poruku
Evo upravo sam se čuo sa likom. Cifru koju je spomenuo je 10.000dinara, ali je to tako spomenuo da me je zgranulo... Mislim posle toga je uporedio sa b92, tipa tamo će da idu za 80,000din pa da vide za mesec, dva "ulazne podatke" tj koju posećenost dobiju od mene, a koju od njih, pa je više hipotetički(tj verovatno nije, ali meni se tako učinilo hahaha) rekao da ako bude moj sajt slao duplo manje od b92 da će mi kao plaćati 30-40k, tj nekako srazmerno sa cenom koju njima plaćaju... Sve što hoću da kažem je da je o cifri bilo reči u 2 rečenice, i to njegove, dok je sve ostalo vrema samo pričao, a ja ćutao... Dakle eniac gz na ovoj poruci:

http://www.devprotalk.com/showpost.p...2&postcount=17



E sad, fora je što su izgleda odustali od tog časopisa, već žele redirekciju na njihovu stranicu za prodaju crtanih filmova, sad šta tačno treba da se dogovorimo nemam pojma, ali je rekao "bla bla mi to oćemo tako i tako" pa kao da li ja mogu da izvedem or whateva, nisam ga najbolje skapirao

Ufff gledaj me, al sam se raspisao kao žena neka... Ne znam, bolje je da završim ovo kucanje, thnx svima na savetima!

Evo ako sve prođe kako treba odradiću jednu kampanju, sad samo nemam pojma gde... haha... Jer ako ja njima navučem određeni procenat posete koji im b92 bude dovukla srazmerno tome bi povećali moju cifru. Valjda sam to tolko skapirao... Ajd' kada budem imao pare u rukama otvaram novu temu da vidim gde je najbolje uložiti neke pare(loma repa tebra, loma!) u taj neki famozni "internet marketing" or samting samting.

Over and out!
Drago mi je da vidim da si srecan i zadovoljan i zelim ti maksimalno da ti uspe jer je to lep pokazatelj da vredi imati "hobi sa strane"
__________________
Before you criticize someone, walk a mile in their shoes.
By the time they get angry you're a mile away and you've got their shoes!
Vladimir Rodic je offline   Odgovorite uz citat