Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 08. 2010.   #99
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 23.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao degojs Pogledajte poruku
Stvarnost te opovrgava: vec rekoh, Ameri su vec 2006. zbacili republikance sa vlasti i u potpunosti se javnost okrenula protiv rata u Iraku. Pa sto ih nisu izmanipulisali i ostali na vlasti?
JTG. Znaci, 56% je po tebi "u potpunosti"!!!??? I onda se posle zajebavam ovde uzalud pokusavajuci da ti objasnim da je 95% 95%, ne 100%.

I ako hvatas vise americkih kanala na "dish", nema Boga da kapiras bolje americku politiku od mene. Da se ne lazemo vise, presao sam i preko tvog komentara Fox / ABC, i preko Srdjanovog komentara da je CNN World (valjda, International) sasvim objektivan, sto cak i ne sporim, ali njega ne gledaju u SAD, vec "outside". Mani se "filozofiranja", nemas pojma a hoces nekom da drzis predavanja i pritom vredjas, za sta bih te je banovao - sve progresivne snage u nasoj zemlji se bore da objasne onima napolju i novim generacijama u zemlji da krivica nije kolektivna i da su zlocin pocinili pojedinci, a ti ovde pametujes kako je neko kriv zato sto je Sloba vladao kako je vladao. Dosta vise!!!

PS: Sad vidim da si obrisao onaj predlog da se forum podeli na one preko i ispod 30. Valjda nisi zbog mojih 38? Sve filozof do filozofa, samo polako, bice ono da li kandidat zna da registruje domen, zna, a mozemo li da znamo da li kandidat ima naloge na par foruma i da li ima blog, pa ce neki da prezive, citaj dobiju posao, a neki ce umrete. Pa da vidis kako i ja na kraju gledam sve kroz pare i posao, kao pravi Amer.
__________________
dooConsult

Poslednja izmena od oksite : 09. 08. 2010. u 16:10.
oksite je offline   Odgovorite uz citat