Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 05. 2010.   #84
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Kao što sam verujem i napisao u ovoj temi prošle godine, ja sam jedno vreme radio samo na notebooku sa sve dockingom. Doduše, nisam bio preterano mobilan, to mi je više koristilo da malo promenim radno okruženje, pa kad se smorim za stolom, pređem malo na fotelju u drugoj sobi i sl. i povremeno za put.

S obzirom da sam imamo dock i veliki monitor i tastaturu nisam imao nekih problema sa udobnošću u radu i bio sam poprilično zadovoljan. Sve dok jednog dana nisam ukapirao koliko se čak i jedan budget desktop diže brže od mog ne-baš-budget notebooka. Isto važi i za brzinu pokretanja programa itd. itd. Tako da sam se sad ipak vratio na desktop. Notebook ponovo za ozbiljan rad? Može, ali neka ultra jaka mašina, puno memorije, SSD disk pa da vidimo, ali to ima svoju (veliku) cenu. Za sada mi je ok sa desktopom plus netbook za poneti. Mada ću sasvim sigurno da pazariti i neki novi notebook do kraja godine, ako ni zbog čega drugog, onda zato što sam geek.

Poslednja izmena od mileusna : 08. 05. 2010. u 20:21.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat