Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 08. 2008.   #78
jablan
VD IT Direktora
Invented the damn thing
 
Avatar jablan
 
Datum učlanjenja: 08.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.118
Hvala: 503
1.307 "Hvala" u 282 poruka
jablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
Kada neko kaze "fudbal je zesce sranje" (pa usput provuces kako je to za lamere)
Poređenje ti nije na mestu, jer smo svi ovde na prvom mestu programeri, pa tek posle PHP programeri, Java programeri itd. Ako pravimo tvoju paralelu, bolja analogija je da sam rekao "fudbalska taktika 3-5-2 je žešće sranje", ali, opet, ni to nisam rekao.

Citat:
Na kraju, zasto uopste pljujes po tom php-u?
Ukratko - zato što želim da ljudi pređu na nešto drugo - konkretno rubi ili pajton. Širenje zajednice, ništa više, ništa manje.

Citat:
Jesi cuo nekada da ja pljujem po ruby (a ima razloga).
Izvoli, biće mi zadovoljstvo da poslušam savet i pređem na nešto još bolje i lakše za kodiranje nego što je rubi!

Citat:
Jesi ti neki php expert pa da umes da uporedis ili si samo cuo od nekoga da to ne valja i da je za lamere?
Nisam ekspert, ali sam sasvim dovoljno radio u jednom i u drugom. Trudim se da ne govorim o nečemu što ne poznajem.

Citat:
nema potrebe da ostavljas (za mene) linkove
Hm, gde da ostavim link ako ne na IT forumu? Da sam hteo da ga ostavim samo tebi, poslao bih ti PP.

Citat:
kao da ces da dobijes po 1$ za svaki put kada spomenes rec ruby
Pa kako ne shvataš da posredno i hoću? Jednostavno, želim da se rubi i pajton popularizuju, da lakše mogu da nađem kodere (kad zatrebaju) i firme (kad zatreba).

@dinke: Najveće pare svakako ne leže u PHP-u, nemoj da se lažemo. A i da leže, ne radimo svi na istom motivacionom principu. Ima nas i koji volimo da kodiramo.
jablan je offline