Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 12. 2009.   #2
AG.RS
Banned
Qualified
 
Datum učlanjenja: 16.02.2009
Lokacija: Beograd
Poruke: 182
Hvala: 3
15 "Hvala" u 8 poruka
AG.RS is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za AG.RS Pošaljite poruku preko MSN za AG.RS Pošaljite poruku preko Yahoo za AG.RS Pošaljite poruku preko Skype™ za AG.RS
Default

šta možemo da mislimo? Namerno pušten kao i svi prethodni iz laboratorije. U Srbiji dobro došao da se agresivnom medijskom kampanjom narodu skrene pažnja od ekonomske propasti. Bar na jedno pola godine.

Prvo su nas tri meseca svako veče ubeđivali da prihvatimo gej-populaciju (jun -oktobar).I oni koji su po tom pitanju liberalni pukli su od tolike medijske buke i postali nasilni. E onda je 7 dana bilo zatišje. A onda je dr.Predrag Kon iskočio na društvenu i političku scenu. Još ćemo ga i sanjati koliko se trpa na tv. Sa saradnicima svakodnevno seje paniku i pomaže opstanak nesposobne vlade. Sada opet nema kolektivnog ugovora radnicima zbog gripa verovatno?

Ovo je po meni jedna farsa i obmana. Svih ovih godina kao da ljudi nisu umirili od upale pluća, pa niko nije govorio o tome. Sada svakog umrlog starca prikazuju kao žtrvu novog gripa.

Ja neću primiti tu vakcinu i po cenu streljanja. A posebno neću ići u ambulante i bolnice da se zarazim.

Ja ću se truditi da sačuvam svoje 4 mačke. Jer kada u jesen 2010 potroše svinjski grip i gej paradu, krenuće hajka na sirote mačke, pod imenom mačji grip. Krave, svinje i ptice su već poludele.

Poslednja izmena od AG.RS : 06. 12. 2009. u 17:11.
AG.RS je offline   Odgovorite uz citat
2 članova zahvaljuje AG.RS za poruku: