Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 03. 2006.   #12
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao cvele
kako ono bese?

www.slashdot.com :P

[blah]obrati paznju na url[/blah]

ma ok, znam ja za tu celu pricu, postoji koliko se secam i sajt posvecen promociji ideje da je www evil, ali i dalje stoji da si ti ovim svojim linkom naterao slashdot server da uradi jedan external redirect, a spreman sam da se kladim u levo jaje da ce vise ljudi da kuca www.slashdot nego samo slashdot... a to znaci da dupliras broj zahteva na serveru...

Zato ja obicno uradim istu tu stvar, 301 redirect, ali guram sve korisnike na www. , po meni je to pametnije... ako postoje neki razlozi za stav da ne treba imati www. recite, ja jos nisam cuo dobro objasnjenje...

neki kazu da su onda linkovi kraci za kucanje, ali prvo to je samo 4 karaktera, a i onda ne radi CTRL+Enter u browserima, tako da su na kraju u stvari sporiji za kucanje...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat