Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 06. 2006.   #31
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Samo da su nasi izjednacili u drugom poluvremenu, aj sto bi uzeli bar 1 bod, nego sto bi meni doslo 49725 dinara... igrao sam:

Holandija - Srbija 1 - X (13,0)
Mexico - Iran X - 1 (4,25)
Portugal - Angola 1 -1 (1,8 )

Ukupna kvota 99,45, ulog 500 din... i prodaju me naši Sva sreća pa je žena uzela neku siću da povrati uloge (i dalje ne mogu da je ubedim da uloži više kinte).

Odigrao sam i jednu 1 - 2, na naše da će da dobiju... ali to je bilo za vanredne situacije (kvota je 35.0 )

Idem da pravim tiket za sutra

p.s. Nemojte da ste tako strogi prema našima, ipak smo tim ograničenih mogućnosti, samo to što smo se nacrtali ovde je veliki uspeh. Mada, ako želite tip od mene, tipujte da ćemo da dobijemo Argentinu. Lakše ćemo sa njima nego sa Holanđanima, vidi se odmah da naši imaju blokadu kada vide narandžaste dresove, a argentinci nam više leže. Pored toga, protiv CIV su odigrali prilično bledo, 3 šanse - 2 gola, i nisu ni malo ubedljivi. Dakle, Argentina - Srbija ja igram: X - 2.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat