Pogledajte određenu poruku
Staro 30. 06. 2007.   #7
Pedja
Predrag Supurović
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 24.01.2006
Lokacija: Užice
Poruke: 791
Hvala: 3
200 "Hvala" u 12 poruka
Pedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished road
Default

Ljudi, mislim da ovo uopste nije korektan nacin diskusije. Pravo privatnosti je svetinja. Ja mislim da je mungos do email adrese dosao zato sto mu je covek ranije slao email preko DPT-a (nisam proveravao ali pretpsotavljam da se u tom emailu onda vidi email posiljaoca).

Ako nije tako, onda ime mnogo prostora za brigu. Nije svejedno ako znas da neko, osim administratora moze da ima uvid u email adrese i jos da je taj neko spreman da email adrese objavi na forumu.

Dok sam citao onu mungosovu opasku, bio sam zapanjen. Nisam mogao da prihvatim da je u stanju da tako nesto radi. Ostalo bi mozda i moglo da prodje ali objavljivanje email adrese je bilo potpuno nepotrebno i nesvrsishodno. Time je oborio sve one hvalospeve na svoj racun. Jednostavno, takve stvari covek sebi ne sme da dozvoli.

Posebno me brine sto mungos za svoj postupak dobija masovnu podrsku iako svi znaju da to sto je uradio nije u redu, samo zato sto su svi negativno nastrojeni prema goxy17. Sada vidim da mungos cak i likuje sto je to uradio. Totalno pogresno. Ponovocu, takve stvari covek sebi ne sme da dozvoli.

Ljudi, budite objektivni i principijelni, ako nesto nije u redu, onda nije u redu, bez obzira ko to radi.

Da se razumemo, u mom stavu nema niceg licnog, radi se o principu.

Poslednja izmena od Pedja : 30. 06. 2007. u 10:16.
Pedja je offline   Odgovorite uz citat