Pogledajte određenu poruku
Staro 30. 06. 2007.   #10
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao jablan Pogledajte poruku
@bluesman: ako misliš da je neki korisnik zaslužio ban, banuj ga. Ovo "da mi je mungos tražio njegov mejl, dao bih mu ga" zvuči vrlo trulo i potpuno neprofesionalno.
Pa pazi, potpuno je glupo da dodje neko napljuje nekoga (gistro "slucajno" ga je potkacio), a onda kada vidi da je provaljen okrece pricu kako je nko munogu "prodao" (?!?!?) njegovu email adresu. Zato sam mu i rekao da mu sigurno ne bih "prodao" nego "dao".

Ne znam odakle mungosu njegov email, ja mu ga sigurno nisam ni dao ni prodao, po meni je mungos izblefirao a ovaj naseo, ono što je ovde problem je javno "čerečenje" nekoga, očigledno je da je ovaj momak učlanjen samo zbog toga. A pošto je to nešto što ne želim na forumu, bilo da je u pitanju mungos ili neko nepoznat (kao što sam reagovao na onoj temi gde se napljuvali onog ...69.com nešto ), ono što bih ja sigurno uradio je da pokušam da 100% utvrdim ko je on, odakle je i šta bre hoće. Ako je došao samo da pljuje nekoga, neka koristi email ili telefon ili inter-****ing-floru... to me ne interesuje, interesuje me samo ono što se dešava na forumu.

A da bih dao još malo dokaza o svojoj objektivnosti, setite se da sam baš i mungosa "nagazio" prošli put kada su bile neke prozivke. Dakle ne radi se o ličnostima nego o principima. Ja od tih principa ne odstupam, bio to mungos, goxy17 ili onaj whatever-69-com ...

Meni ovaj liči na onog lika koji je komentarisao ne tehnolopolisu kako se na DPT prodaju email adrese i kako DPT spamuje... to može da kaže sam neko ko je ili jako glup ili jako bezobrazan i zlonameran.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat