Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 11. 2006.   #16
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao Dragi Tata
Nije da se nešto previše bavim web dizajnom, ali meni je ovakav pristup (sadržaj pa css) jedino logičan. Npr, kad sam pravio ovo: http://utfcpp.sourceforge.net/ najpre sam samo iskucao sadržaj i odmah objavio stranicu, pa je sad doterujem kad nađem vremena (tj. nikad ).
Jedini je problem što kada se "previše baviš web dizajnom" onda obično nemaš nikakav sadržaj osim instrukcija "mora da bude about us, news, feedback, contact...". Tako da i pored najbolje volje, jedini sadržaj na koji možeš da računaš je:

Citat:
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed neque. Curabitur vehicula, dolor ut volutpat tincidunt, augue ligula lobortis elit, sed suscipit urna purus ac justo. Proin sit amet felis vitae dolor commodo consequat. Integer urna. Aliquam mattis. Fusce eu lorem. Mauris dui elit, cursus ac, laoreet at, semper id, mauris. Morbi porttitor justo. Vivamus pellentesque lacinia massa. Curabitur ultricies molestie nisi. Morbi tortor diam, mollis ut, auctor posuere, elementum a, nibh. Aenean placerat felis id erat. Morbi quis magna. Nullam malesuada, leo eu mattis blandit, lorem massa malesuada sem, vel elementum nulla felis in nisl. Pellentesque ornare orci tincidunt metus. Donec ligula massa, molestie aliquet, molestie at, adipiscing quis, enim. Suspendisse sem nulla, laoreet nec, aliquet eget, dignissim non, arcu. In dolor nibh, vulputate varius, congue nec, dignissim sed, orci.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat