Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 11. 2006.   #82
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ljudi su oprezni u vezi ovakvih stvari, i to sa pravom, ne poznaju posetioci sajta Dejana pa da kažu "on je ok momak, možemo da budemo sigurni da neće zloupotrebiti pare". Mislim da je jako dobra ideja da postoji neki brojač na sajtu, koliko ja para prikupljeno. Ili još bolje, što bi se uklapalo u ove druge ideje, napraviti neki ciljani brojač tipa "potrebno 10000, skupljeno 3782, potrebno još 6218" - nisu džabe ameri šampioni u tome

Opet, mislim da nije korektno da prozivaš nekoga u fazonu "ko da - hvala, ko ne da - sram ga bilo". To je stvar izbora, neki ljudi osećaju potrebu, drugi ne, to ima jako malo vez sa "hoće / neće". Eto vidim da neki vole da daju cigancicima koji prose na semaforima, ja im NIKADA ne dam! I to ih vrlo grubo oteram od prozora. Ali zato dajem onima koji peru stakla. I dajem invalidima. I dajem starima. Onima koji prose a fizički i mentalno su sposobni - nikada ne dajem.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat