Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 11. 2006.   #85
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman
Mislim da je jako dobra ideja da postoji neki brojač na sajtu, koliko ja para prikupljeno. Ili još bolje, što bi se uklapalo u ove druge ideje, napraviti neki ciljani brojač tipa "potrebno 10000, skupljeno 3782, potrebno još 6218" - nisu džabe ameri šampioni u tome
To ce i biti, pricali smo o tome.

Citat:
Opet, mislim da nije korektno da prozivaš nekoga u fazonu "ko da - hvala, ko ne da - sram ga bilo". To je stvar izbora, neki ljudi osećaju potrebu, drugi ne, to ima jako malo vez sa "hoće / neće". Eto vidim da neki vole da daju cigancicima koji prose na semaforima, ja im NIKADA ne dam! I to ih vrlo grubo oteram od prozora. Ali zato dajem onima koji peru stakla. I dajem invalidima. I dajem starima. Onima koji prose a fizički i mentalno su sposobni - nikada ne dajem.
Nisam rekao da treba da bude sramota nekoga ko ne plati nego ko ne smatra za shodno da da doprinos u jednoj od cetiri stavke.
Mislim da apsolutno svako sa foruma moze da nadje mogucnost za doprinos u jednoj od tih stavci. Na kraju krajeva, svako ima prijatelje/kolege kome mogu preporuciti sajt, jer je to puno sto trazim!? Jel to zahteva puno vremena? Logicno je da onaj ko ima sajt moze i da postavi neki info o projektu ali ne trazim samo kazem da je logicno, s obzirom da projekat ovakve vrste ne postoji u Srbiji.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat