Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 11. 2006.   #89
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao chesare
mozda offtopic: Sinoc vidim jedan reality show na b92. Ljudi salju poruke 35din+PDV, samo da bi napisali "Ovaj baja je do jaja, a ona cupi je ljanka..." ili tako nesto.
Na žalost nije offtopic, ima jako puno veze sa ovim. Oni će rađe poslati 1 SMS za 4 sekunde "slave" pa čak i 10 SMS-ova ako se zakrve sa nekim, nego da učine nešto korisno sa tim parama. Ja imam situaciju gde ljudi šalju uvrede na support jer ih navodno derem i otimam pare za članarinu (70 dinara nedeljno) ali onda zato pošalju 120 SMS-ova da bi glasali za sebe kao muškarca meseca i tako potroše 120 x 20+PDV = 2832 dinara. Za te pare mogli su da plate skoro 14 meseci članarine, ali onda ne bi "visili" kao članovi meseca pa im se ne isplati.

Ja verujem da je Dejan hteo malo da isprovocira ljude onakvom izjavom, nije bilo neke zle namere pa ne mislim da je potrebno izvinjenje, ali mora ipak da pazi pre nego što napiše tako nešto.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat