Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 09. 2007.   #154
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao dootzky Pogledajte poruku
i btw, ona XXL majica je ZLO velika. uspeo sam da je navucem preko zimske jake, cisto zezanja radi, i jos ima malo mesta!
e lepo meni Nixa kaze da moram da smrsam pod hitno (sad me prvi put video uzivo), jer meni je ta majica taman

Inace, ajd da i ja pohvalim skup i organizaciju istog, bilo je skroz ok, i konacno sam upoznao neke stare clanove DPT, a i neke nove bogami... Ono kad smo se nalazili u Novom Sadu pre par godina je bilo opustenije jer nas je bilo manje (a i bio lepsi dan pa smo seli napolju), ali ovo je bas bio kongres developera, onako kad sam usao (a zakasnio sam naravno) delovalo je bas impresivno.. a i ekipa je bila impresivna, zao mi je samo sto sam propustio predstavljanje, pa pola ljudi i dalje ne znam ko su...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat