Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 11. 2009.   #21
torbica
Moderator
Expert
 
Datum učlanjenja: 01.09.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 484
Hvala: 189
107 "Hvala" u 51 poruka
torbica će postati "faca" uskorotorbica će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za torbica
Default Komentar za Eniacovog bloga

"Jebiga Eniac, da je bilo koj komercijalni projekat u prici, verovatno ne bih bio ziriju. Shvatio sam to kao cast i trudio se da subjektivno ocenim vrednost prema nekim opstim kriterijumima. Prvi webfest sam zapamtio prema nagradama gde je publika realnije ocenila a gde je ziri failovao. Ovaj put sam mogao da uticem i iskoristio sam priliku i mislim da sam dobro ocenio. Mislim da su nekim slucajevima bile zaista male razlike. Jos da dodam da sem u par kategorija, imao sam problema da dodelim treci a negde i drugi glas sto svako moze da vidi pregledom prijavljanih projekata. Mislim da mnooogo projekta nije bilo prijavljeno.

Formular.rs je projekat grupe ljudi i svi oni pojedinacno imaju daleko vise prava na tu nagradu od mene... i zasluzili su je. A nagradu cemo da iskoristimo u opstem interesu da ispinujemo mini kampanju za prihvatanje predloga www.srp.gov.rs da bi nam se uprostio zivot.

I suma sumarum kad pogledate po 3 najbolja sajta u kategorije, mislim da cete se sloziti da od prijavljenih u 95% nije bilo boljih.

ps. medju nama, nisam verovao da ce formular.rs dobiti ikakvu nagradu, prosto nije fensi projekat."
torbica je offline   Odgovorite uz citat