Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 06. 2006.   #38
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Pokusao sam da posaljem RTS-u (preko njihove Web forme) e-mail sledece sadrzine:

Citat:
Postovani,

Kao i vecina muske populacije, ovih dana veci deo vremena provodim prateci prenose utakmica sa svetkog prvenstva na vasoj televiziji. S tim u vezi, zelim da vam ukazem na nekoliko problema u vezi vasih prenosa.

1) Vidim da ste konacno stavili grafiku koja prikazuje rezultat, i to je pohvalno. Ali uz rezultat mora ici i sat! Na vasem forumu na jednoj od rasprava imate nekoliko primera kako to rade druge TV stanice, pa izvolite implementirajte neki. I sklonite ovo "direktno" sa grafike, svakome ko to gleda kristalno je cisto da se radi o direktnom prenosu (mnogo je logicnije staviti "repriza" ako se radi o reprizi).
2) Emisije koje prethode utakmicama su uzasne. Mi koji pratimo fudbal zelimo da vidimo najave/analize utakmica, ugledne sportske goste, "highlights" posle svake utakmice i sl., a ne razne estradne zvezde, devojke koje ne znaju ni pravila fudbala ali su tu da vode emisiju i sl. Pogledajte kako to rade hrvati i bice vam jasno o cemu pricam.

Pozdrav,
Dragan Dinic
Ali avaj ... dzaba sam se mucio da kucam. Kad ovo ubacim i kliknem na submit, dobijem sledece:

Citat:
Greška


Prilikom unosa ste koristili nedozvoljene znakove.

Ako ste pogrešili pri kucanju, pokušajte ponovo.
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat