Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 06. 2006.   #39
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

@dinke: Upravo tako (tvoja analiza naseg "stanja"), imali smo mozda najlaksu grupu. Pa mi smo se mučili 2 utakmice sa Bosancima, jedva im dali jedan gol (na silu i na navijace). Litvance i San Marino neću da spominjem, Belgija je već 5-6 godina u teškoj krizi, njih smo tamo na 2 kontre dobili, ovde im takođe nismo dali gol. Sa špancima je bila trenutna inspiracija, mislim da su se oni uplašili u Beogradu, a tamo smo im slučajno dali gol (Deki vukao loptu po šesnestercu, šutnuo kao da pada u bazen a Kežman je samo pipnuo da skine Kasiljasu sa ruke). Objektivno, namučismo se sa najslabijima.

Treba objektivno i sagledati jos neke stvari. Navodno i mi, iako nemamo zvezde (a nemamo) imamo igrace iz najvecih klubova. Da, ali pola ih i ne igra u tim klubovima. Svaka cast Koromanu na zalaganju, ali decko nije dugo povezao 2 utakmice, ista stvar je sa Dragutinovicem koji se sepuri kako je osvojio kup UEFA sa seviljom, a zaboravlja da kaze da se nije naigrao u tom klubu. Necu ni da spominjem one iz nase lige, posto jednostavno ne moze da se poredi igra Djordjevica u Partizanu kome je najeci problem u prvenstvu kako da zaustavi Kizita iz Vojvodine, a Zigic je cini mi se i ovde vec provaljen, mali je ucinak imao ovog proleca. Gavrancic ipak igra u slaboj ligi, isto vazi za nase najkorisnije igrace Nadja i Duljaja, Krstajic ima tendenciju da kiksne opasno pa nam je bez Nemanje velika promaja u odbrani. Jedine 3 "zvezde": Stankovic, Kezman i Milosevic su ipak nisu klasa jednog Robena, Cocu-a, Van Brohorsta, van Bommela, van Nistelrooya pa cak i van Persija.

Dalje, osim Dekija Stankovica koji je osvojio italijansku "utesnu nagradu" zvanu Kup italije sa Interom koji ni sami italijani ne shvataju ozbiljno, niko drugi nista nije osvojio iole vredno pomena.

Pogledajte statistiku sa utakmice protiv holandjana... vrlo indikativno, ubise nas na nase tradicionalno najjace oruzje: Short passes, mi 95, holanjdani: 321

Evo mog raspleta: Mi dobijamo argentinu, Obala Slonovače igra nerešeno sa Holandijom (igraju slično, na trku i snagu, ali su afrikanci bolje spremljeni i napaljeniji, rezultat: 1:1 ).

Holandija 4 boda
Argentina 3
Mi 3
OS 1

Poslednje kolo, Argentina mora da juri protiv holanđana, Holanđani moraju da dobiju Argentinu i igraju nerešeno, Mi moramo da dobijemo OS, odigramo samo nerešeno (ako budemo imali jako dobar dan pošto nama ti "trkači" nikada nisu odgovarali) i tabela je sledeća:

Holandija 5 bodova
Mi 4 boda
Argentina 4 boda
OS 2 boda

Ne znam da li odlučuje gol razlika ili međusobni susreti, ako je ovo drugo onda idemo dalje mi i holanđani.

Vrlo smelo, a? Ili patriotski? Hoće neko da se kladi u ovakav raspored?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat