Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 11. 2008.   #12
jablan
VD IT Direktora
Invented the damn thing
 
Avatar jablan
 
Datum učlanjenja: 08.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.118
Hvala: 503
1.307 "Hvala" u 282 poruka
jablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao Miloje Sekulic Pogledajte poruku
Ne znam, konkurencija ne deli takve informacije sa mnom. Mccann grupa radi za Bambi.
Ma, nisam mislio na uticaj na prodaju, ako kreneš da vrtiš reklame u udarnom terminu na TV-u sa Nigrutinom naravno da će da ti skoči prodaja. Više sam mislio na to što si rekao da je sajt "stožer kampanje". Imaš li ti neki dokaz za to što tvrdiš (broj poseta, budžet sajta vs budžet za TV reklame itd)?

BTW, i ja nisam mogao da se otmem poređenju sa JK reklamama i mogu vam reći da bih pod oružanom pretnjom ipak pre dao pare Karleuši nego Ridži. Ali, kao što i svi drugi kolege konzumenti napolitanki sa foruma kažu, "valjda nisam ciljna grupa".

Off Topic: Jbt, sad nešto razmišljam, kako to da ja nisam ničija ciljna grupa?! Nit hoću da mi veš bude belji, nit ovo malo kose i trepavica bujnije, ne brijem se pa mi ne treba superglatko izbrijavanje, pivo ne trošim i ne gledam fudbal, auto nemam i ne planiram da ga kupim, iritiraju me i izmišljeni supercool likovi i silikonske pevačice... Pa gde su bre te kampanje malo za mene, jel su moje pare šugave?!

Poslednja izmena od jablan : 09. 11. 2008. u 20:20.
jablan je offline   Odgovorite uz citat
2 članova zahvaljuje jablan za poruku: