Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 11. 2008.   #17
Miloje Sekulic
smetalo blebetalo
Master
 
Avatar Miloje Sekulic
 
Datum učlanjenja: 04.09.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 723
Hvala: 48
60 "Hvala" u 39 poruka
Miloje Sekulic će postati "faca" uskoro
Thumbs down halo bre rodjaci

Citat:
Originalno napisao jablan Pogledajte poruku
A čim ga nisu zaboravili, odmah je stožer. .
Ne nego je internet po mom mišljenju stožer ove kampanje zbog raznorodnih aktivnosti koje se na njemu odvijale pre početka glavnog (i najskupljeg dela), nastavljene su tokom sadašnjeg dela kampanje a ubeđen sam da će ostati jedini aktivan kanal posle njegovog završetka. Pretpostavljam i da će se online aktivnosti širiti prvenstveno kroz društvene mreže i društvene medije.

Drago mi je što je tako i slažem se da je dosta stvari moglo da se uradi bolje.

Dakle raznorodnost aktivnosti i bogatstvo sadržaja koji se plasiraju na net opredelili su me da koristim tu reč jednog nedeljnog popodneva dok sam pijući kafu i blejeći po netu onako potpuno opušteno postovao na forum internet profesionalaca, na kome se beskonačno kuka o malim cenama oglašavanja i zapostavljanju interneta od strane onih koji rapoređuju budžete, informaciju o situaciji da je velika kompanija sa značajnim budžetima okrenula deo te reke i na našu vodenicu.

Off Topic: Jablane ja nisam advertajzer ali nema veze. Posao advertajzera kao i posao nas iz PR je veoma eksplicitan i merljiv. Ako Bog da a ljudi ne pokvare biću uskoro u prilici da ti dam primer (cifre, efekti) iz iste grupe proizvoda kao što je ovaj o kome večeras diskutujemo

Poslednja izmena od Miloje Sekulic : 09. 11. 2008. u 20:49.
Miloje Sekulic je offline   Odgovorite uz citat