Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 11. 2012.   #1
ajankovic
Aleksandar Janković
Qualified
 
Avatar ajankovic
 
Datum učlanjenja: 16.10.2010
Lokacija: Bg-Sd
Poruke: 165
Hvala: 70
54 "Hvala" u 36 poruka
ajankovic is on a distinguished road
Thumbs up Software Developer for 6 month contract work with Belgium company

Kompaniji Borderlinx sa sedištem u Belgiji potrebna su dva developera za rad na in-house projektima.

Jedan od njihovih projekata je i OneWorldAvenue koji je inače rađen u Magentu.

Opis radnih zadataka:
Zadatke primate preko http://basecamp.com/. Radite od kuće, odnosno iz vaših prostorija.

Postoje dva podsistema u kompaniji na kojima developeri rade. Jedan je napisan u Perl-u a drugi u Magentu(php). I uglavnom su tipa izmenite neku postojeću fukncionalnost ili dodajte novu. Problem domain je international shipping. Radi se samo backend development. Postoje osobe koje su zadužene za frontend.

Što se tiče Perl-a ne tražim direktno osobu koja ga poznaje jer je to veoma teško sa današnjim odnosom na tržištu. Bitno mi je da ste imali iskustva u razvoju web aplikacija. Da dobro poznajete osnovne programerske i web koncepte i da umete da učite brzo. A zbog srodnosti sa php-om mislim da bi se tu najbolje snašli php developeri ali su i drugi koji žele da nauče novi jezik dobrodošli.

To je što se tiče tehničkih osobina. Takođe je potrebno da posedujete dobru poslovnu komunikaciju i poznavanje engleskog jezika. Sve ćemo to utvrditi kroz običan razgovor. Meni bi najviše odgovarao Skype poziv.

Opis uslova:
Ja sam posrednik u ovoj potrazi i zadužen sam za selekciju i kasniju obuku. Trenutno sam u Srbiji tako da možemo i da obavimo sastanak uživo ukoliko je potrebno. Razlog za ovaj oglas je veliki obim posla i za sada tražimo dva developera samo kao ispomoć na određeno vreme. Mada ako se dobro pokažete...

Voleo bih da mogu da vam kažem opseg primanja ali nemam ovlašćenja da pregovaram o naknadi. Verovatno ćete pregovarati sa njihovim glavnim likom ukoliko prođete selekciju. Ali mogu da vam nagovestim da su primanja iznad srpskih standarda. Tako da to može da vam bude jedan od motivacionih faktora. Pošto oni traže full-time posvećenost (8 sati dnevno) verovatno ćete utvrđivati cenu dnevnice, tako da razmišljajte u tom smeru.

S obzirom da je u pitanju rad na osnovu ugovora bilo bi poželjno da imate otvorenu firmu sa deviznim računom radi lakšeg obavljanja deviznih transakcija jer ćete finansijski deo obavljati direktno sa Borderlinx-om.

Vreme završetka selekcije: dok se ne popune mesta ili dok nas strpljenje ne napusti.
Vreme početka rada: kada se dogovorimo, mada je default što pre.

Slobodno me kontaktirajte na PM ili dodajte na Skype ukoliko su vam potrebne dodatne informacije. Skype id: ajankovic.com
__________________
ajankovic.com]
ajankovic je offline   Odgovorite uz citat