Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 04. 2006.   #5
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Drago mi je sto vec vidim zanimljive komentare. Slazem se za dizajn, to ce vremenom da se promeni. Da sam cekao i na dizajn, jos bi se ovo oduzilo. Inace, svi mogu da se ukljuce pa posto ovde ima i sjajnih dizajnera ako neko ima vremena za doprinos po pitanju dizajna dobrodosao je, kao i svi drugi. Ovo je iskljucivo neprofitna aktivnost, aktivnost koja se radi posle posla od 9-5 koliko vreme dozvoljava. Na Zapadu ovako nesto je sasvim normalno dok se kod nas ljudi retko odlucuju da rade nesto besplatno pa makar to bile i filantropske aktivnosti.

Verujte da sam ovakav sajt jos hteo da napravim jos pre situacije u Jasa Tomicu, a nikako da se krene sa tim. Ja sam po prirodi pragmatik pa mi je bolje da nesto krene sto nije state of the art a da ima svrhu nego da cekam da sve bude cakum pakum.

Slazem se sa doniranjem sredstava, ali sam u pocetku zamislio da Humanost.org bude iskljucivo servis. Znaci, da se objavljuju informacije o apelima za pomoc pa ljudi direktno njima da uplacuju pomoc. Ovo najvise iz razloga da mi neko ne bi prokomentarisao kako ce "tu neko da uzme pare". Meni je bitno da se ljudima pomogne, a da li ce novac uplacivati na nas racun ili na njihov to mi je manje bitno.

Videcu kasnije sa Telekomom ili nekom drugom firmom za neku saradnju po pitanju SMS uplata. Mozda bi i u Bluesman mogao tu da se ukljuci s obzirom da ima SMS uplate .
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat