Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 06. 2009.   #76
blogowski
Pušelja Predrag
Professional
 
Avatar blogowski
 
Datum učlanjenja: 12.08.2005
Lokacija: Strasbourg, France
Poruke: 339
Hvala: 22
40 "Hvala" u 13 poruka
blogowski is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za blogowski Pošaljite poruku preko Skype™ za blogowski
Default

Citat:
Originalno napisao Miloje Sekulic Pogledajte poruku
Nisam radio ovu kampanju. Ne branim je. Nemam pojma kakvi će biti njeni efekti jer nisam učestvovao u njenom kreiranju i nisam čovek koji daje ocene po "javlja mi se" metodi ali ponavljam da su oni jedino merilo njenog uspeha.
Od pocetka mi je bilo jako jasno da ti nisi radio tu kampanju, isto tako shvatio tvoje stavove koje si rekao na twitteru i koje postujem koliko god se ne slagali u njima. Samo ne znam sto toliko pokusavas, kao sto je neko vec rekao, da branis ne branjivo. Ova kampanja izgleda ima mnogo vise od samog "redovan sex" i ako nemas nikakve veze sa njima sto se ne sklonis sa strane. Kampanje je izgleda toliko dirty da te ljudi napadaju i za stvari sa kojima se mozda slazes

Mozda se ovde frka i ne bi digla da je ekipa iz RNIDS rekla, jeste, napravili smo sranje, ajde promenucemo taj prostakluk, ma uraditi bilo sta pozitivno slusajuci svoje korisnike. Ali ne, oni non stop pokusavaju da se brane - i (opet) kao sto neko rece gore, samo se njima to dopada. Pa i da usvojis onu "cilj opravdava sredstvo" koje nikada ne prihvatam, gde su ovde rezultati?


Citat:
Originalno napisao Miloje Sekulic Pogledajte poruku
Ukoliko Blogowski ne isposluje njenu zabranu kod međunarodnih institucija.
Nisam ja Bush ili Obama da mogu da isplosujem da se RNIDS-u oduzme licenca, ali mogu da proturim sigurno na "dobre" mailove u ICANN prevod i objasnjenje sta RNIDS radi sa ovom kampanjom. I to cu uraditi sigurno sledece nedelje ukoliko se sajt Zelim.rs ne ugasi ili uklone one prostacke fore koje vredjaju mnoge. U ostalom, ako je sve regularno, moj mail je ku*** i voilŕ. Ali ova kampanja me vredja, a njih zabole, pa idem onda da kukam i cinkarim ko pickica kod velikog tate

Pored toga ovde ocigledno ima i osnove za i jednu tuzbicu zbog krivicnog dela. Za to nemam vremena da se zajebavam, ali izgleda ima ljudi koje to zanima..
blogowski je offline   Odgovorite uz citat