Pogledajte određenu poruku
Staro 01. 02. 2006.   #13
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Znao sam da si zbog mene to i napisao, pa sam ti pricinio zadovoljstvo da oprobas ponovo svoj Kung-fu

Igrom slucaja, zbog onih problema ovih dana, bacio sam pogled na recimo www.termomont.co.yu . Proveravao sam sajt online, da li radi i bilo mi je cudno zasto se tako vuce kada je obican html. Mislim, nije obican html, ali moze da bude.

Odmah mi je palo na pamet da je Ilija povukao sav svoj Kung-fu, i opalio iz teskih haubica na ovaj projekat, pa sam morao da zadovoljim znatizelju jer mi je bilo nelogicno da se, tako jedan jednostavan sajt, tako vuce.

Naravno, nisam ni imao nameru da gledam detalje, samo sam pogledao root i video ono sto sam i ocekivao - gomile "layera", raznih "ja ne volim bicikl" klasa, jednostavno kao da si skinuo sacmaru sa zida da ubijes komarca.

Kao što sam ti onomad rekao, imaćeš jako ozbiljan problem kada budeš uradio neki sajt na koji će se kačiti gomila ljudi pa ćeš imati i po 100 query-ja u sekundi. Ako i preživi sajt, vući će se maksimalno....

A sve to zato što sedaš u auto i kada ideš u toalet.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat