Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 01. 2010.   #3
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

hmm, nakon sto sam procitao njegovo objasnjenje, u kome nakon 8 punih pasusa nicega pametnog osim trucanja o tome kako je on svetski mega car, i onda kaze "Anyway, enough of this "jibber-jabber.", i nastavi istim tempom, imam novu teoriju da ljudi iz marketinga naprosto vole da pisu beskonacno duge tekstove

salu na stranu, definitvno postoji obrazac: taj licni "iskreni" ton, prica o razvojnom putu mladog umetnika, preopsiran dosadan tekst koji citas nadajuci se da ce se ovaj izlanuti i otkriti ti neku vaznu tajnu... i cena je uvek na samom kraju...

izgleda da se svi drze toga ko pijan plota, zivo me zanima da li je ovo i dalje najbolja forma za prodaju, ili su svi citali ovaj isti clanak
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat