Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 10. 2007.   #9
Tamara Pajkić
novi član
 
Datum učlanjenja: 12.10.2007
Poruke: 6
Hvala: 1
1 "Hvala" u 1 poruci
Tamara Pajkić is on a distinguished road
Default

Prvo bih htela da se zahvalim svima vama koji ste mi izašli u susret i pomogli mi hvala svima bilo je od velike koristi

A htela bih i da se oprostimo jer vidim da u jednoj temi neki član ispira usta sa mnom zbog mog potpisa tako da očigledno nisam dobrodošla u ovoj sredini a nisam navikla da me izbegavaju.

Ne znam zašto posle srdačne dobrodošlice uvek mora da se jave neki socijalni slučajevi puni kompleksa i zavisti i da izmišljaju teorije zavera. Mislila sam da je ovde situacija drugačija, čast veoma ljubaznim izuzecima

Ne radim ni za jednu firmu (osim ako se ne računa ona gde honorarno držim promocije) i nije mi cilj bio je reklamiram ili da reklamiram sebe, ne znam kako. Prosudite sami, nigde nisam napisala ni ko sam ni šta sam, ni gde ni šta radim, čak nisam ni napisala adresu twittera dok mi Nikola nije tražio. Trebala mi je pomoć a forum sam našla preko nekog pretraživača interneta, kapiš.

Umesto kissa, koji toliko smeta onom što u profilu drži robota iz crtanih filmova, reći ću samo zbogom

p.s jedna baba što pere prozore i stepenište u mojoj zgradi zove se ljubica. ime je veoma blentavo i staromodno tako da će braća crnogorci morati da prekrste svoje "ljepše polovine" u neka normalnija imena ako žele da im neko jurne u pomoć. Prokomentarisala bih i ostatak teksta ali nemam pojma šta sve ono znači http://devprotalk.com/showthread.php?t=2680&page=4

Poslednja izmena od Tamara Pajkić : 14. 10. 2007. u 18:05.
Tamara Pajkić je offline