Tema: Mongol Rally
Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 03. 2011.   #1
srdjan
xyz
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 25.10.2006
Poruke: 893
Hvala: 87
346 "Hvala" u 163 poruka
srdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu auru
Default Mongol Rally

Ciao

Evo da se pohvalim i našim malim projektom za ovo leto: www.teamrockrs.com

Ukratko: ide se ne-baš-podesnim automobilom do Mongolije. Automobil se na kraju priče donira humanitarnoj organizaciji. Prolazi se kroz vrlo car-unfriendly predele, bez 4x4 ili podrške kakvu su recimo imali Ewan McGregor ili Memedović

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Tr...ush-khorog.jpg
Sa desne obale je Afganistan

Kolega Srdjan iz ZG i ja smo prvi tim iz ovih krajeva na Mongol Rally tako da je ljudima i medijima to sve novost i prilično interesantno. Na stranici "mediji" ima par tekstova i linkova, uključujući i snimak mene uživo na lokalnoj NS televiziji kako sam totalno uspaničen, iako se na prvi pogled ne vidi.

Sa kolegama iz EXIT-a imamo lepu saradnju, tako da će nam oni dati malo njihovog medijskog prostora, a moguće i parking mesto na tvrdjavi

Za ovaj put tražimo sponzore, pa ako ste oduvek želeli da nalepnica vaše firme bude na automobilu učesniku relija, javite se na team@rock.rs

Imamo i lep mali domen rock.rs (@stecko, hvala!) ali pošto je sve ovo jednako interesantno za Srbiju i Hrvatsku, onda smo prešli na nešto neutralni domen. rock.rs je i dalje prečica.

BTW, Dečije selo koji se spominje na sajtu je čisto promotivni prostor koji smo im dali, ne predstavljamo njih, niti prikupljamo novac u njihovo ime.
srdjan je offline   Odgovorite uz citat
12 članova zahvaljuje srdjan za poruku: