Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 04. 2009.   #17
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao STELLANOVA Pogledajte poruku
Cestitke!
Nagrada je u nekoj kategoriji ili opsteg tipa?
Nagrada je za "popularizaciju elektronskog poslovanja", iako je naglašeno da je po vokaciji developerski forum, puno pažnje se posvećuje i "prodavanju magle" (mada za neke stvari zalužujemo i orden zasluga za narod sa zlatnim vencima ali nećemo sada o tome). Kažem vam, imao sam dobru vezu

Nego, ono što je meni interesantno je što sam jedva prepoznao desetak ljudi, sve neke nove face. I gomila devojaka i žena. Još se sećam onomad kada smo imali 1 (slovima "jednu") osobu suprotnog pola i onda je gledamo kao "belu mečku", pa kada su se pojavile "čuvene" bliznakinje, mungos i ekipa zabalavi

Dakle matori su završili pionirski posao, sada su došle nove snage i to može da bude samo dobro, ne samo zato to je masovnije, nego je ušla i sveža krv kojima je e-poslovanja primarni fokus, a ne kao mi što smo radili sve živo. Što reče "Mrki" u seriji "povratak otpisanih": prošlo je vreme improvizacija...
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" bluesman za poruku: