Tema: Dokle ?
Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 09. 2009.   #5
holodoc
član
Certified
 
Datum učlanjenja: 27.11.2007
Poruke: 71
Hvala: 10
12 "Hvala" u 11 poruka
holodoc is on a distinguished road
Default

Iskreno, ja lično bar, mogu samo da pohvalim saradnju koju sam imao sa nemačkim hosting provajderima nevezano za to kakav je projekat u pitanju. Zbog toga je mislim čak više od 50% projekata koje sam radio i na kojima sam radio smešteno upravo kod njih. Ne znam kakvi su švajcarski hosting provajderi ali siguran sam da "nemački sat" može bez problema da zameni "švajcarce"

Ovo naravno nije reklama ali firma sa kojom veoma često sarađujem je http://www.df.eu/de/start/. Jesu skupi kao đavo ali ono što platim to i dobijem a da ne pričam da mi odgovara da sarađujem sa firmom koja posluje najviše na teritoriji koja pokriva najveći broj mojih klijenata - Nemačka i Austrija. Podrška im je zaista prvoklasna (na bilo kakav upit nikada nisam čekao više od dvadesetak minuta) jedina caka je u tome što je njihov korisnički meni u potpunosti na nemačkom pa ko se ne snalazi dobro sa ovim jezikom može da ima problema

@bluesman
Nije valjda u pitanju nemačka kompanija na kojoj je hostovan ovaj forum? Nije ni čudo onda kada se zove "Divlji Zapad"

Poslednja izmena od holodoc : 23. 09. 2009. u 23:51.
holodoc je offline   Odgovorite uz citat