Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 04. 2011.   #1
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default memcached na AWS?

Jel ima neka fora da na Amazonu poteram memcached tako da on bude instaliran na svim EC2 instancama i kad se pokrene nova instanca da se njen memcached server automatski poveze sa ostalima, tj. doda u listu servera koju koriste aplikacije na instancama?

Ono sto je meni palo na pamet ukljucuje neki centralni server sa koga svi ostali uzimaju listu, ali to je naravno losa ideja posto se instance pale i gase, pa je to pogresan pristup za cloud. Pretpostavljam da preko amazonovih alata moze da se iskodira ovako nesto, jer aws naravno zna koje su moje instance, i moze da mi vrati IP-je, ali nisam bas vican ovim ec2 alatima... Ako neko ima takvu startup skriptu ili savet kako da se napise, bio bih vrlo zahvalan za svaku pomoc...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat