Tema: Љуска
Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 06. 2008.   #29
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

BTW, sad sam video tvoju poruku koju si napisao u medjuvremenu, veruj mi, da te "podjebavam i vređam" sigurno bi to znao, ne bi morao da čitaš između redova.

A što se gastarbajtera tiče, to nije uvreda, to je samo u tvojoj glavi tako... opusti se malo.

A što se tiče mog jezika, stvarno ne bih da komentarišem, naročito ne da poredim sa tvojim... i tim "mnogim ljudima" koji imaju drugačije mišljenje od mene. Čak i da jeste "mnogo ljudi" to ne znači da su ti ljudi u pravu, mainstream nije uvek ono što je ispravno i dobro. A opet... koji ljudi su se bunili zbog upotreba reči "interface", "file", ... ? Pa isti oni koje je spominjao Dragi Tata, to su oni koji su učili iz onih nakaradnih prevoda koje je radila mikroknjiga i slični, pa su pokušavali da izmišljaju svoje reči... pa su napravili haos. Zato i imamo takve članke.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat