Pogledajte određenu poruku
Staro 30. 01. 2009.   #28
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

^ Meni ne smeta ništa ovo sa skeniranjem, samo nisam za to da se procedura pogoršava ne daj bože nekim čitačima kartica i sl. To je ludost iz jednostavnog razloga koji sam naveo, ne želim da izlazim iz kuće kad registrujem domen.

Update: Mada ruku na srce ne vidim razlog da se šalje skenirano rešenje iz APR-a kad postoji sajt na kome lakše i sigurnije mogu da se provere podaci koje sam uneo. Ne znam kako je za fizička lica, valjda lična karta? Aj to onda i nekako...

Citat:
Pored prebivalista neophodno je dokazati da je osoba pravno lice pri registraciji .co.rs domena itd...
.co.rs po meni ionako nema neku svetlu budućnost pored .rs. Možda će još koju godinu biti aktuelan čisto zbog tranzicije jer će mnogi ljudi kucati .co.yu -> .co.rs, a kasnije... Samo će se kupovati po defaultu uz .rs radi zaštite imena.

Citat:
Ima nekoliko ljudi koji su rekli da ne treba da bude razlike izmedju .com i .rs. Moje misljenje je da treba. .RS je nacionalno dobro, a nad svakim nacionalnim dobrom treba da postoji kontrola. Tu je end of story.
Daj neki primer kako ta kontrola doprinosi očuvanju tog nacionalnog dobra? Nije to šuma pa da se iseče i treba posle 100 godina da naraste. Šta se zapravo tu kontroliše?

Poslednja izmena od mileusna : 30. 01. 2009. u 15:41.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat