Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 06. 2010.   #253
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao 3banchi Pogledajte poruku
...ali je donosio medalje!
I to nam govori šta? Da je donosio medalje jer je pušio? Ili mu to nije smetalo? Ili šta tačno hoćeš da kažeš?

Ja samo kažem da to što je neko pušio ne treba da bude baš nikakav kriterijum u ocenjivanju njegovog učinka. Za to se sada hvataju oni koji traže neki "očigledan" razlog da prigovore, a u stvari treba da odgovorite na pitanje: da li je bilo ko od njih folirao i nije dao sve od sebe?

Šta sada, da pričamo "eeee, ali da nije pušio možda bi dao još više" Nije nego ... i da je na teren stao prvo levom nogom - možda bi dao gol u onoj šansi. Ili da je prvo obuo levu pa desnu čarapu ?

Ja mislim da su svi dali koliko su mogli, treba da budemo svesni da nismo među najjačim timovima, ništa nismo bolji ni lošiji nego ranije - oduvek smo bili ekipa koja može da pobedi najjače ali može i da pukne od nekog Azerbejdžana. I tako će biti uvek, samo mislim da se vidi napredak u organizaciji tima (ne FS jer je FS trenutno nešto najlošije u našem fudbalu). Najveća greška koju bi mogli da uradimo je da oteramo Antića.

Vidim sada po novinama se javljaju razni Petkovići i ostali "epic fail" selektori ... jedva su dočekali neuspeh, šta više nadali su mu se. Sramota.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" bluesman za poruku: