Pogledajte određenu poruku
Staro 31. 07. 2006.   #38
Dragi Tata
dinosaurus
Master
 
Avatar Dragi Tata
 
Datum učlanjenja: 29.12.2005
Lokacija: Nova Engleska
Poruke: 636
Hvala: 79
263 "Hvala" u 66 poruka
Dragi Tata će postati "faca" uskoroDragi Tata će postati "faca" uskoroDragi Tata će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao jablan
Ja samo hoću da kažem da su ljudski životi važniji od svega, i od toga ko je tu prvi došao, i od toga ko je prvi počeo.
Slažem se.

Citat:
Originalno napisao jablan
Mi smo stradali upravo zato što se neko stalno pitao "čija su to ognjišta" i "ko je tu prvi došao".
Ne "neko", već većina stanovništva.

Citat:
Originalno napisao jablan
Ameri mogu vrlo lako da zaustave masovno stradanje koje traje sve vreme dok savesni poreski obveznici polako "vagaju" situaciju.
Mogu da zaustave Izraelske napade, ali kako da zaustave Arapske napade? Ili ćemo da se pravimo da Arapi ne gađaju Izraelce?

Citat:
Originalno napisao jablan
Ne mogu da garantuju nikom ništa ali treba biti stvarno ili težak retard ili veliki gad pa zvati njihovu politiku neutralnom i mirotvoračkom.
Smatraću da se ovo ne odnosi na mene, jer mi ne pada na pamet da zovem spoljnu politiku USA neutralnom i mirotvoračkom.

Citat:
Što se tiče treće kontra-činjenice, mašiš poentu, nije bio akcenat na plaćanju poreza, već na pravljenju ludim. I ja sam sedeo ovde do 2000. (i još sam ovde), ali tad nisam sedeo i branio Slobinu politiku po forumima, već trošio đonove po kojekakvim protestima.
I ja sam. I kad je došlo do bombardovanja nikom nije palo na pamet da gleda ko je za koga glasao pa da bombarduju oblasti gde je Sloba bio tradicionalno popularan nego su rokali sve odreda. Mislili su da su mnogo plemeniti i da hitno treba sprečiti genocid, baš kao i ti sad.
Dragi Tata je offline   Odgovorite uz citat