Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 02. 2010.   #37
jasmanac
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar jasmanac
 
Datum učlanjenja: 24.06.2005
Poruke: 1.109
Hvala: 76
390 "Hvala" u 53 poruka
jasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za jasmanac Pošaljite poruku preko MSN za jasmanac Pošaljite poruku preko Skype™ za jasmanac
Default

Citat:
Originalno napisao dootzky Pogledajte poruku
ako sam dobro ispratio teme, ta off-shore zabava kosta preko $1000, opet je cimanje i ulaganje vremena i novca, a preko svega toga imas i onaj limit koji si ti pomenuo negde ranije?? seriously?? to mi ne deluje kao "gotovo" prica.

imam par drugara koji bi zeleli da mogu da primaju paypal donacije za posten opensource community work, i sto je jos gore - ljudi bi im placali (vec su ih pitali u fazonu "gde da ti doniram?"), ali mi je totalno bljak resenje da dodjes nekome i kazes "hej, pa ti registruj offshore kompaniju, ulozi $1000+, i dobices mozda poneku donaciju"... ?? :P doesn't sound fun at all now, does it.

bah.. prosto.. nadao sam se da sve to moze i jednostavnije da se uradi i postigne. :P

ali thx za info either way
Pa dobro, razmisljati o otvaranju off-shore firme da bi primao donacije je u najmanju ruku smesno.

Sa druge strane, vec smo apsolvirali da se moze otvoriti PayPal account sa limitom do 2,5k godisnje. Cim probije taj limit otvori drugi nalog i vozi dalje. Tako da sve se moze kad se hoce.
__________________

jasmanac je offline   Odgovorite uz citat