Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 10. 2009.   #12
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao jablan Pogledajte poruku
Prijemi su i jedno i drugo. Sasvim je jasno na koje se značenje misli u ovom kontekstu.
naravno, hteo sam da kazem da se u kontekstu primanja necega vrlo retko koristi mnozina, bar ja ne mogu da se setim da sam je sretao... prijem posiljki, prijem kanala, ali prijemi necega nisam sretao, i zato mi bode usi...

Vidim da je filmil ukljucen u prevodjenje FF, super, onda mozda ova prica bude i imala neki uticaj... naravno ne mislim da sam ja nuzno u pravu, ali cini mi se da postoji neki koncenzus ipak oko toga koje reci su ok, a koje nisu... prevodjenje je kreativan proces i postoje losi i postoje dobri prevodi, ne u smislu da je jedan tacniji, a drugi manje tacan, nego u smislu lepote i duha jezika... a meni se cini da ovaj trenutni bas i nije sjajan
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat