Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 10. 2009.   #18
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao STELLANOVA Pogledajte poruku
A zasto? Zasto bi bilo ko od nas ovde radio posao za koji svako ko je zaposlen u Srbiji i placa porez vec placa nekog drugog za taj posao? Zasto bi bilo ko od nas bio toliko galantan da trosi svoje vreme (novac) da bi spasio nekog tamo guzonju iz drzavne uprave koji jede masni burek svaki dan i ispija kafe po kaficima u centru...
Sličan komentar je ostavio i Dejan na svom blogu na isti predlog, pa evo i sličnog odgovora.

Plaćamo i zdravstveno osiguranje pa se opet privatne klinike otvaraju na svakom ćošku. Privatnici ne sede skrštenih ruku samo zato što "mi već plaćamo lekare, što ja da radim njihov posao" već u nefunkcionisanju trulog državnog aparata vide svoju poslovnu šansu da popune rupu.

Sve zavisi iz kog ugla gledaš na stvar. Naravno, i ja bih voleo da naša država ima hi-tech sajtove ambasada, kao što bih voleo da se lečim u državnoj bolnici a da mi ne treba veza i sl. Ali kad već to nije tako, zašto ne iskoristiti šansu?

Dakle ja sam predlog dao u duhu DPT-a, eto ideje za mali projekat (koji btw može lako biti i profitabilan), a ne u duhu socijalizma da bih "pomogao" državi.

Poslednja izmena od mileusna : 02. 10. 2009. u 11:21.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat