Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 04. 2011.   #10
braindemage
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 06.03.2011
Poruke: 22
Hvala: 4
0 "Hvala" u 0 poruka
braindemage is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao 3banchi Pogledajte poruku
Seniori, juniori...lici mi kao neki oglas za posao a danas se frljaju novopecenim izrazima uglavnom bez svake mere i rezona.
Tvoje pitanje je bilo - support u razvoju softwarea!?
Ja pravo da ti recem prvi puta cujem za ovo. Ne znam sta bi trebalo da bude support nekome ko je toliko obucen da radi na razvoju softvera osim da mu kuva kafu i pocisti radno mesto
A podrska kao podrska za razne servise, softvere i ostale IT usluge koja je orjentisana na podrsku klijentima je nesto sasvim drugo i ne uklapa mi se u ovo tvoje prvo pitanje.
Da, pogresno sam formulisao pitanje. Mislio sam na podrsku klijentima,jer ni ja nisam upooznat sa podrskom koja se odnosi na onoga koji razvija SW :-)

@Mangia, @Milos Vukotic otprilike je to ono sto sam zeleo da cujem. Cisto sumljam da se menadzeri petljaju u tako nesto, logicnije bi bilo da su to bas developeri koji su radili na razvoju. A ovo sa procentima je interesantno, i to je bas ono sto je mene zanimalo. Meni deluje izazovno drzati obuku ljudima koji ce koristiti sw koji je razvijao tim ljudi (a ti si deo tima),mada ne sumljam da je nocna mora,jer raditi sa ljudima je uvek tesko...
braindemage je offline   Odgovorite uz citat