Tema: Zašto, bre?
Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 09. 2007.   #24
Dragan Babić
Designer guy
Wrote a book
 
Avatar Dragan Babić
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.373
Hvala: 55
42 "Hvala" u 22 poruka
Dragan Babić će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za Dragan Babić
Default

Haha, pukla tikva! (ko razume shvatiće )

Off Topic: Jebote koliko referata u jednoj temi!


BTW ja mislim da je sve ovo nužno zlo i posledica rasta zajednice. Radikalne promene su potrebne i to je evidentno jer da se ne lažemo - ovo sada prerasta u ekvivalent dizajn zoni, samo ne sa poludizajnerima već sa nerdovima. (Da se razumemo - sve nas podrazumevam pod nerdove, ono kao, ironija i te fore...)

Još jednom je dokazano da je nemoguće voditi normalne diskusije na interwebu jer to kad tad pukne (u ovom slučaju malo kasnije nego inače, dobro smo se držali) i da se ne može bez troll kapica i ostalih "tehnika" za davanje do znanja nekome da je smarač. Mislim kako ti da nekome objasniš da je spammer ili da nije u pravu koji dođe ovde da se svađa i da tupi jedno te isto i da ne sluša nikog osim sebe samog? Kako to da uradiš kada on nema jedan pošten jedan-na-jedan razgovor u pravom lajfu za nedelju dana - isključujući roditelje, osim da ga poniziš na neki način, uvrediš ga da bi otišao? I onda se samo gutaju govna dok ne presedne. Ne mogu i nema razloga da se konstantno suzdržavaju ljudi koji umeju da vode civilne diskusije (jer oni su kao "iskusni") zarad flejma nekog ko ovde bukvalno dođe da se prepire.

Ukinite "Opušteno" - imaćemo manje postova, ali ćemo barem znati da ono što je postovano zaista vredi pročitati jer ovo je travestija.
Dragan Babić je offline   Odgovorite uz citat