Pogledajte određenu poruku
Staro 30. 12. 2006.   #49
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao jablan
Čestitke na lansiranju i puno uspeha želim...

Imam jednu primedbu na inače vrlo dopadljiv dizajn: Da li je moguće da se gornji reklamni banner premesti da bude u desnom delu, ovako narušava vizuelni integritet glavnog dela stranice... Mislim, znam da je zarada zarada ali mi se čini da je to moglo malo manje nametljivo.

Btw, url mog bloga više nije onaj na .co.yu, trebalo bi to updateovati nekako...
E, da kazem rec dve o reklamnom baneru

Dakle, kada smo Dragan i ja pricalo oko dizajna, moja ideja je bila da postoje google ili urbae reklame (tada google jos uvek nije imao support za srpski), i da one budu sto je vise moguce nenametljive, kako se ne bi remetio opsti utisak korisniku prilikom citanja. E sad, Dragan je tu smislio mesto za onaj veci google baner, i kao sample stavio baner za moj blog. Naravno, poslednje sto sam zeleo bilo je da reklamiram samog sebe na blogotku lol, ali nazalost tako je ispalo. Cim stignem promenenicu taj tu baner, a videcu i sa Draganom oko mogucnosti da se taj baner skloni, ako ljudi vec misle da smeta.

I inace, da kazem da je novac bio poslednja stvar na koju sam mislio kada sam pravio blogodak. Iako cesto volim da kazem da me novac i slava ne zanimaju(zanima me samo novac), mislim da je ovo ipak odradjeno za slavu Naravno, ne zelim bas ni gubitke(neko ipak treba platiti vredne ruke naseg dizajnera, hosting i sl ), tako da ce tu stajati neke reklamice, pa kolko kapne - kapne

Citat:
Originalno napisao kaizen
Nema poruke za korisnika kada je pogrešan user/pass?!
Moralo bi biti, ocigledan bug.

Citat:
Originalno napisao pedjaa
Sve cestitke na na novom agregatu. Samo jedno pitanje, da li to Blogodak nema svoj RSS ili se ja jos nisam probudio dobro, pa ga ne nalazim ?
Nema ga. Nekako mi je bilo nelogicno da kreiras rss feedova koje pratis, kad to vec mozes da uradis na (iskreno mnogo boljim) servisima tipa google reader i sl. Planiran je bio export u OPML, ali ako zelite i RSS, imacete ga, samo onda ce i tu trebati da se mozga, da li da se postavi u skladu sa personalizacijom ulogovanog korisnika ili ne i sl...

Citat:
Originalno napisao zigor
To bi i meni pasalo ... odaberem svoje favorite, i onda ih imam na jednom mestu u jednom feedu. Ili ih grupisem, pa da ih imam u vise feedova ... ili ... ima dosta ideja
primio k znanju

Citat:
Originalno napisao borstale
Ih, sa kakvim zadovoljstvom sam izbacio "Planetu" iz čitača
E, zbog ovoga sam ponajvise i pozurio sa releasom(posto je bilo puno kritike na racun toga) i pored svih bugova, znao sam da ljudi cekaju kao ozeblo sunce na ovako nesto(lol).

Citat:
Originalno napisao kalkulus
Opera loshe prikazuje sajt kada se ulogujem. ostavlja mesta za meni sa opcijama, tako da imam prazan ceo ekran pre nego shto skrolujem do sadrzaja
Opera se meni doslovce zakuca na 99% kada se ullogujem i probam da otvorim opcije. Mozda ga ovaj moo.fx koji se koristi za skrolovanje ubije, videcemo.

Citat:
Originalno napisao LiquidBrain
Jel ovo ima neke veze sa pretrazivacem pogodak?
Apsolutno ne, mada ime jeste nastalo kao kombinacija glagola Blog i Pogodak. Na mom blogu je opisano tacno kako je Blogodak dobio ime, a koga mrzi da trazi, kriva je ova tema, crews_adder koji je odvalio to ime, kao i Moreno koji mi ga je predlozio(nakon sto su vlasnici domena koje sam zeleo da otkupim trazili cetvorocifren iznos). Naravno, poslednje sto sam zeleo bilo je da za svoj servis koristim trademarked domen(izuzetno postujem Pogodak i njihove servise), tako da sam Bojana u Nisu licno pitao za ovo, i koliko se secam on mi je rekao da nema nikakvih problema sa time.

@korisnici Opere
Da ne odgovaram svima pojedinacno, bug je konstatovan i poradicemo na tome.

Citat:
Prilikom posete ovakvih sajtova najvaznija mi je citljivost.

Imam zamerku na ovu temu. Prilicno mi je neudobno za citanje postova.
Mozda probati sa krupnijim naslovima. To je ono sto me opredeljuje da li cu da citam ostatak posta ili ne. Druga vazna stavr mi je i sa cijeg je bloga, a to je tek sitno ispisano.
I Pedjaa (Blogowski) se zalio na to na svom blogu. Pricacu sa Draganom, u medjuvremenu mozete i vi da date svoje predloge

Citat:
Originalno napisao jablan
^ Eto ideje, napravite različite teme. (Dragane, brzo ćeš ti to... )
Lep predlog, ali ne u ovoj verziji
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat