Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 02. 2007.   #35
gastonr
Poslovni softver BLOG
Certified
 
Avatar gastonr
 
Datum učlanjenja: 20.06.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 67
Hvala: 10
5 "Hvala" u 3 poruka
gastonr is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko MSN za gastonr Pošaljite poruku preko Skype™ za gastonr
Default

Evo ja sam uzeo SE k800i i moram reci da sam prezadovoljan. On ima neki SE OS (vidi se da je u pozadini neki custom symbian) koji radi sve sto meni treba. Jedina mana mu je sto nema WiFi, ali oni koji su imali WiFi nisu imali f-je koje su meni trebale, a za razumne pare .

- Mail klijent je odlican (mada je gmail sa fetchovanjem drugih naloga keva)
- RSS reader takodje.
- NetFront web browser je super i automatski nalazi feed-ove koji mogu jednostavno da se automatski ubace u RSS reader na telefonu
- Vrlo kompaktan telefon
- 3.2 megapixela kamera sa pravim blicem. Ovo mi je takođe bila bitna stavka jer dok sam imao digitalac ništa živo nisam stigao da uslikam, jer ga u većini slučajeva nisam imao sa sobom
- Blogging funkcije: npr. uslikate nešto i odma send to vašblog.blogspot.com, nije nešto mnogo bitno ali...
- T9 podrška za srpski (ovo sam vlastoručno ubacio)
- Odličan fajl menadžer
- copy/paste funkcije
- 3G
- mp3 player
- ....

E sad, ja realno ne koristim sve ove funkcije svakodnevno, ali jako je zgodno kada mi zatrebaju da ih imam.
Sa druge strane ne provodim 10h za kompom , pa mi znači da nešto desktop funkcionalnosti mogu da iskoristim dok sam na terenu, kod klijenata i sl.

Elem, ja volim da mi je sve u jednom uređaju, i ne volim šesnajes' torbica da nosim sa sobom i da stalno razmišljam da li sam sve poneo/zaboravio...

poz,
GR
__________________
poslovni softver (dot) net BLOG
gastonr je offline   Odgovorite uz citat