Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 09. 2008.   #43
misk0
majstor
Wrote a book
 
Avatar misk0
 
Datum učlanjenja: 30.01.2006
Lokacija: Lugano - Switzerland
Poruke: 1.251
Hvala: 219
106 "Hvala" u 67 poruka
misk0 će postati "faca" uskoromisk0 će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za misk0 Pošaljite poruku preko Skype™ za misk0
Default

Citat:
Originalno napisao zidoo Pogledajte poruku
Inace, kad smo vec skrenuli,
nije da zelim da ispravljam krive drine trenutne situaciju svjetu, i stoji sve sto je misk0 napisao, ali jednostavno ne vidim pojentu tolikog trcanja za parama... gdje to sve zavrsi?
Ne zavrsava se. Zavrsi se kad odustanes / propadnes ili umres. A nekad ni tad - ako si postao veliki i postao AD ne pita te se vishe puno.

Citat:
Krene tako sto prije nego udjes u auto moras da pogledas ispod da vidis jel ima TNT (svaki drugi uspjesan biznismen na Balkanu), pa preko toga da ti djecu vozaju u gepeku (Delta) i zavrsi na tome kad ides svojom jahotom pored tebe idu tri ratna broda (Avramovic).
Balkanska mafijaska politika poslovanja nije toliko prosirena po svijetu. Ne kazem da nema, ali znam nekoliko 'jako bogatih' ljudi koji idu ujutro i voze djecu u vrtic / skolu (bez ikakvog obezbjedjenja i slicnih pratnji).

Citat:
Ne zelim da uskracujem mogucnost da je to nekom gust, ali ono djeluje koda te pare ne vode nigdje, treba se covjek u svemu tome naci...
Koliko sam ja uspio skontati - na pocetku su bitne pare, do nekog iznosa (ajd recimo milion .. Eura ili CHF). U tom momentu ti sebi mozes priustiti puno materijalnih stvari i pare nisu vishe cilj. Cilj postaju uspjeh, slava, dokazivanje da 'mozes'. A tome nema kraja.
misk0 je offline   Odgovorite uz citat