Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 05. 2014.   #5
ludakbre
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 11.04.2008
Poruke: 15
Hvala: 0
40 "Hvala" u 2 poruka
ludakbre is on a distinguished road
Default

Ja sam koristio i mogu reci da nisam zadovoljan.
Nase zemlje je i bio koliko toliko cena klika ok, a inostranstvo prava katastrofa... po 1eur po kliku.... da napomenem da mi je posle svega skinuo jos nekih 20-ak eur, a iskren da budem ne znam ni zasto... nisam se puno ni interesovao, vise sam gledao kako da im odjavim karticu i da zaborave ma neme

Ono sto mi se isto nije dopalo jeste nacin placanja... Izabrao sam budzet 100eur, i onda mi je on nekako skidao na 5-6 dana po 12.67 i slicne cifre... Da li nisam nasao opciju poput google adwords, platim toliko i skidaj po potrebi, faktura cifra koja je bila prepaid...

Uglavno, ima i cena po prikazu i cena po kliku, ali targetirane grupe mi se nisu dopale...
npr. zelis da ponudis strancima nesto luksuzno u bg.... targetna grupa imas lux i odvojeno belgrade... pa neko je lajkovao belgrade i ne voli luksuz, on ti skida od budzeta, ili je lajkovao lux a za beograd ne zna ni sta je... opet i njemu se vrti reklama...
Moguce da se nisam ni dovoljno posvetio, ali na prost nacin da prikazem recimo luksuznu uslugu u beogradu nekom nemcu nema sanse... mozda na neki tezi nacin
ludakbre je offline   Odgovorite uz citat
19 članova zahvaljuje ludakbre za poruku: