Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 02. 2009.   #73
Dragan Varagić
Moderator
Master
 
Datum učlanjenja: 07.08.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 631
Hvala: 25
76 "Hvala" u 50 poruka
Dragan Varagić će postati "faca" uskoro
Default

Svašta sam ovde pročitao, a i svašta se dešava kod nas. Kao što sam svojevremeno napisao, neki će se ove godine ovajditi od neta, a mnogi neće (hint - oni koji ponude realne cene efekata sa njihovih sajtova imaće bolju prođu od onih drugih).

Već se (polako) dešava "prelivanje" onih koji imaju loše poslovne rezultate u klasičnom biznisu na net, a to će se u narednim mesecima još intenzivirati.

Kažu da od aprila kreće kriza i kod nas, a to će se videti kada krenete svakodnevno da čitate vesti o tome da su počela otpuštanja i kod nas. Miloje je na Facebooku pustio link do vesti gde se kaže da trenutno preko 50.000 firmi ima blokirane račune. Kako se mora živeti od nečeg, jedni će se okrenuti i Internetu kao mogućem izvoru posla i zarade. Biće tu svačega, ali...

... Oni koji kažu da neće da plaćaju na Webu za dovođenje dodatnog saobraćaja - nisu u ozbiljnom online biznisu.

Inače, priča o aukcijama i Srbiji - Čuo sam ne-proverenu informaciju da eBay dolazi u Srbiju. Da li je neko čuo nešto slično...? Ovo mi je interesantno, čak na nivou rekla-kazala...
Dragan Varagić je offline   Odgovorite uz citat