Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 08. 2006.   #16
dee
Domagoj Horvat
Expert
 
Avatar dee
 
Datum učlanjenja: 24.07.2006
Lokacija: Zagreb
Poruke: 502
Hvala: 22
10 "Hvala" u 8 poruka
dee is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za dee
Default

puno hvala svima na odgovorima!

[nisam ni znao da se ta prica oko 1x1 gifa zove 'beacon' - ubise me tolika imena za sve i svasta ]

problem je ako gleda sve samo kao plain-text ili pak ako mu mail-client po defaultu blokira prikaz slika u mailu upravo iz tih razloga 'zastite privatnosti'. tako je recimo podeseno ovdje kod mene na poslu - kad otvoris mail umjesto slika crveni krizici i tek na korisnicki right-click + allow images se pokazu slike. posto mail koji ja saljem ljudima sadrzi samo tekst (dnevni horoskop od par recenica) i svi ovi sa blokiranim prikazom slika otpadaju. tako da mi to nije rjesenje.

cini se da cu morat svakako proc kroz sve mailove i vidjet sve povratne poruke, pa pronac spiskove poruka da vidim tocno sta koja znaci i brisat samo one koji su s fatalnom greskom (user unknown ili tako nesto), a ostali, npr. 'over quota' nek ostaju. ionako svaki mail ima obavijest o adresi za odjavu, pa ako se covjek sjeti nakon iks vremena pogledat mailbox i npr. sredit quota limit, ili ce greska nestat ili ce se odjavit, a oboje je prihvatljivo.

Citat:
Originalno napisao bluesman
Ja mislim da je, ako se ne traži aktiviranje profila preko email-a, dinketovo rešenje najbolje.
a nisam ni sam pametan, nesto mi je samo 'primanje dnevnog horoskopa na mail' presitna stvar da ih trazim aktivaciju. posto na sajtu nema nekog 'logged users area', to mi se cinilo ko previse komplikacije za obican dnevni horoskop; puno buke nizasto. iako, naravno da ima svoje ocite prednosti
__________________
postoje ludosti bez kojih je nemoguce ljudsko dostojanstvo

Poslednja izmena od dee : 03. 08. 2006. u 12:51.
dee je offline   Odgovorite uz citat