Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 02. 2011.   #4
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Ovo tvoje me podseca na anegdotu sa PMF-a, gde sam tamo negde 2000-te radio kao strucni saradnik. Elem, imali smo nekog profesora Biologije koji je dosao do racunarskog centra sa problemom - Windows mu je pukao. Covek objasnio da je malo pravio prostor po HDD-u brisuci sve i svasta i mi smo odmah skapirali da je obrisao Windows dir. Koleginica objasnila da to vise ne radi bla bla ...

Sutradan ista prica ... koleginica ode za njegov racunar i vidi .. opet nema Windows foldera

Koleginica: "Zasto ste ponovo obrisali Windows folder? Pa rekla sam vam da je to sistemski folder i da racunar ne moze funkcionisati bez toga"
Profesor: "Pa dobro, kontam juce nije proslo, mozda ce danas proci ..."



Kako god Miloje, ako zaista ne znas sta radis niposto ti ne bih preporucio bilo kakvo menjanje fajlova tamo. Koliko me secanje sluzi. na XP-u znam da postoji cleanup wizard (Start->Accesosires->System Tools ... ili tako nesto) koji brise temp fajlove, tako da njega mozes pokrenuti da ti pocisti nepotrebne fajlove. Verovatno nesto slicno postoji i na Win7/Visti. A rucno menjanje (daleko bilo brisanje) sistemskih fajlova apsolutno ne preporucujem!
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!

Poslednja izmena od dinke : 18. 02. 2011. u 22:34.
dinke je offline   Odgovorite uz citat
3 članova zahvaljuje dinke za poruku: